MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

NARDYMO KURSAI

.

Kiekvienas, norintis nardyti bei rimtai žiūrintis į šį užsiėmimą, turi baigti nardymo kursus, kurių metu išmoks elementarių saugumo taisyklių. Kursų metu įgytos žinios ir įgūdžiai leis labiau pasitikėti savimi ir padės be baimės ir panikos mėgautis nardymo teikiamais malonumais.

.

Sėkmingai baigęs nardymo kursus, būsimas naras gauna tarptautinį naro pažymėjimą, kuris suteikia teisę naudotis nardymo centrų teikiamomis paslaugomis, t.y. nardyti ir nuomotis nardymo įrangą visuose pasaulio kampeliuose. Tapti naru yra daug paprasčiau, nei įsivaizduojate!

Teoriniai užsiėmimai

.

Neišsigąskite žodžio “teorija”. Nardymo teorija gali būti baigiama net per 1- 2 dienas. Kursų metu lengvai įsisavinsite žinias, būtinas pagrindiniam supratimui apie nardymo įrangą bei saugaus nardymo aspektus. Šios žinios – tai pimasis žingsnis povandeninio pasaulio pažinimo link.

Nėrimai baseine

.

Ši praktikos dalis yra labai svarbi ir tęsiasi 1 – 2 dienas. Jos metu Jūs su instruktoriumi atliksite įvairius pratimus ir ugdysite įgūdžius, būtinus, kad nardymas su įranga taptų patogiu ir saugiu. Profesionalių instruktorių padedami suprasite, koks paprastas ir saugus yra nardymas, gerai jį įvaldžius.

Nėrimai ežere

.

Vasaros metu visi nėrimai kursų metu vyksta atviruose vandens telkiniuose. Kartu su instruktoriumi atliekami pratimai ir užduotys, tačiau yra galimybė ir pradėti pažintį su gyvuoju povandeniniu pasauliu. Ežerai Lietuvoje yra itin unikalūs, galima pamatyti daugybę idomių objektų bei vandens gyventojų.

VIP narių kursai

.

Esame vienintelis nardymo centras Lietuvoje teikiantis VIP kursų paslaugas. VIP kursai – tai kursai, kuriuos instruktorius ves jums patogiu metu, jums patogioje vietoje. Kursai gali būti vedami ir jūsų asmeniniame baseine, praktiniai nėrimai jūsų pageidaujamame ežere.

Nardymo organizacijos

.

Mūsų instruktoriai narus ruošia pagal CMAS (Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques) organizacijos standartus. Ši organizacija siūlo kokybišką bei išsamią mokymosi programą.

ĮRANGOS APTARNAVIMAS

.

Kiekvienam narui būtina žinoti, kad įrangos priežiūra ir tvarkymas yra labai svarbu, ne tik, jog nardymas būtų saugus tiek jums, tiek jūsų kolegoms, tačiau prižiūrima įranga suteikia daugiau komforto ir patogumo po vandeniu.

Teikiame greitą, profesionalų ir kokybišką įrangos aptarnavimą. Mūsų komandoje dirba patyrę narai ir meistrai, kurie kruopščiai pasirūpins jūsų įranga.

  • Kostiumų klijavimas, sauso tipo kostiumų rankų ir kaklo manžetų keitimas (neopreninių bei latekso), batų ar kojinių keitimas sauso tipo kostiumuose.
  • Sauso tipo kostiumų užtrauktuko keitimas.
  • Nardymo laikrodžių baterijos keitimas.
  • Reguliatorių aptarnavimas
  • Balionų patikra.
  • BCD liemenės patikra ir remontas.
  • Ir visos kitos galimos įrangos remontas bei priežiūra.

Svarbu žinoti tai, kad ne visuomet galite pamatyti atsiradusių defektų ar įrangos užterštumo išoriškai, todėl profesionali įrangos priežiūra yra būtina. Juk įranga yra tai, kuo po vandeniu turime ypač pasitikėti, nuo to priklauso jūsų sveikata.

SVARBU! Nebandykite įrangos ardyti, plauti ar taisyti patys, patikėkite tai profesionalui.

REGULIATORIŲ APTARNAVIMAS

.

Reguliatorius yra vienas svarbiausių nardymo įrangos elementų, užtikrinantis saugų ir patogų nardymą. Kasmetinę patikrą ir apžiūrą rekomenduoja ir patys įrangos gamintojai, kai kurie kasmetinį įrangos tikrinimą, plovimą ir dalių keitimą nurodo kaip būtiną.

Atliekame įvairių gamintojų pilną reguliatoriaus (I + II pakopos ir oktopuso) techninę apžiūrą, plovimą, valymą ir remontinių dalių keitimą.

Priklausomai nuo naro nardymo intensyvumo ir per metus atliktų nėrimų skaičiaus, reguliatoriaus aptarnavimo rekomendacijos gali skirtis.

Kasmetinė reguliatoriaus patikra ir pilnas aptarnavimas rekomenduojamas intensyviai nardantiems, ypač tiems. kas mėgsta nardyti ne tik gėlame vandenyje, bet ir jūrose. Jei nardote tik keletą kartų per metus, kasmet pilno aptarnavimo atlikti nebūtina (rekomenduojame kas 2-3 metus, arba po 100 nėrimų), tačiau po nardymo jūrose būtina reguliatorių gerai išplauti nuo druskų – geriausias būdas yra nardymas Lietuvos ežere 🙂

Prieš ruošiantis į nardymo kelionę reikia įsitikinti, jog reguliatorius pilnai veikia ir nenuvils jūsų kelionėje – reikia įvertinti reguliatoriaus būklę vizualiai, ar žarnos ir jų apsaugos neįplyšę, ar reguliatorius, manometras, konsolė ar kiti priedai veikia įprastai prijungus prie baliono, ar vidinis reguliatoriaus slėgis tinkamas ir pastovus.

Visai tai galite patikėti mums, mes pasirūpsime, jog nardymas būtų saugus ir komfortiškas.

SVARBU! Nebandykite įrangos ardyti, plauti ar taisyti patys, patikėkite tai profesionalui.

ĮRANGOS PRIEŽIŪRA

.

Balionų priežiūra – Hidrostatinė balionų patikra yra privaloma kas 5 – erius metus, o profilaktinė vidinė ir išorinė apžiūra rekomenduojama kas metus. Be patikros atžymos balionai negali būti pildomi ir naudojami.

Nardymo kompiuteriai – baterijos turi būti keičiamos atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas, tačiau siūlome įsitikinti, kad baterija yra nauja ir veikianti ruošiantis naujam sezonui ar į kelionę. Keičiame baterijas ir O-ringus daugeliui kompiuterių modelių.

BCD patikra – nardymo liemenės pūslė ir infliatorius profilaktiškai turi būti patikrinti bei išplauti, druskų liekanos gali sukelti sunkumų naudoti liemenės infliatorių, ypač mygtukus.

SVARBU! Nebandykite įrangos ardyti, plauti ar taisyti patys, patikėkite tai profesionalui.

PAŽINTINIS NĖRIMAS

.

Pažintinis nėrimas – galimybė savo akimis išvysti povandeninio pasaulio grožį, susipažinti su jo flora ir fauna, bei patirti teigiamai ekstremalių įspūdžių, kurie Jūsų atmintyje išliks tikrai ilgam. Pažintinis nėrimas susideda iš trumpo teorijos kurso, kurio metu Jūs gausite pirminę informaciją apie nardymą ir 30 – 40 minučių nėrimo. Nėrimo metu nersite kartu su nardymo instruktoriumi, kuris padės Jums jaukiai jaustis po vandeniu.

“Diugonis” pavieniams asmenims, asmenų grupėms ar įmonių kolektyvams organizuoja pažintinius nėrimus įvairiuose Lietuvos vandens telkiniuose (ežeruose, užtvankose, tvenkiniuose, upėse). Pažintinis nėrimas gali būti puiki dovana draugui, kolegai, mylimam žmogui ar įmonės organizuojamo kolektyvo susibūrimo programos dalimi.

KONTAKTAI

E – PARDUOTUVĖ

.

“DIUGONIS”

J. Matulaičio g. 7 – 38,

Vilnius LT – 05111,

info@scubadiving.lt

Tel.: +370 670 32272

.

“DIUGONIS”

Dubysos g. 21,

Klaipėda LT – 93232,

klaipeda@scubadiving.lt

Tel.: +370 606 92693

G-7BMWE2D036