OUR SERVICES

NARDYMO KURSAI

.

Kiekvienas, norintis nardyti bei rimtai žiūrintis į šį užsiėmimą, turi baigti nardymo kursus, kurių metu išmoks elementarių saugumo taisyklių. Kursų metu įgytos žinios ir įgūdžiai leis labiau pasitikėti savimi ir padės be baimės ir panikos mėgautis nardymo teikiamais malonumais.

.

Sėkmingai baigęs nardymo kursus, būsimas naras gauna tarptautinį naro pažymėjimą, kuris suteikia teisę naudotis nardymo centrų teikiamomis paslaugomis, t.y. nardyti ir nuomotis nardymo įrangą visuose pasaulio kampeliuose. Tapti naru yra daug paprasčiau, nei įsivaizduojate!

Teoriniai užsiėmimai

.

Neišsigąskite žodžio “teorija”. Nardymo teorija gali būti baigiama net per 1- 2 dienas. Kursų metu lengvai įsisavinsite žinias, būtinas pagrindiniam supratimui apie nardymo įrangą bei saugaus nardymo aspektus. Šios žinios – tai pimasis žingsnis povandeninio pasaulio pažinimo link.

Nėrimai baseine

.

Ši praktikos dalis yra labai svarbi ir tęsiasi 1 – 2 dienas. Jos metu Jūs su instruktoriumi atliksite įvairius pratimus ir ugdysite įgūdžius, būtinus, kad nardymas su įranga taptų patogiu ir saugiu. Profesionalių instruktorių padedami suprasite, koks paprastas ir saugus yra nardymas, gerai jį įvaldžius.

Nėrimai baseine

.

Ši praktikos dalis yra labai svarbi ir tęsiasi 1 – 2 dienas. Jos metu Jūs su instruktoriumi atliksite įvairius pratimus ir ugdysite įgūdžius, būtinus, kad nardymas su įranga taptų patogiu ir saugiu. Profesionalių instruktorių padedami suprasite, koks paprastas ir saugus yra nardymas, gerai jį įvaldžius.

VIP narių kursai

.

Esame vienintelis nardymo centras Lietuvoje teikiantis VIP kursų paslaugas. VIP kursai – tai kursai, kuriuos instruktorius ves jums patogiu metu, jums patogioje vietoje. Kursai gali būti vedami ir jūsų asmeniniame baseine, praktiniai nėrimai jūsų pageidaujamame ežere.

Nardymo organizacijos

.

Mūsų instruktoriai narus ruošia pagal PADI (Professional Association of Diving Instructors) organizacijos standartus. Ši organizacija siūlo kokybišką bei išsamią mokymosi programą.

ĮRANGOS NUOMA

.

Pas mus galite išsinuomoti kokybišką nardymo įrangą ar jos dalį:
  • Hidrokostiumą
  • BCD liemenę
  • Konsolės komplektą (reguliatorius, oktopusas, manometras)
  • Nardymo balioną
  • Batukus
  • Pelekus
  • Svorių komplektą

BALIONŲ PILDYMAS

.

Tik  mūsų nardymo centre pildome balionus naujausiu, geriausios kokybės  kompresoriumi „Poseidon“. Pildome balionus oru ir NITROX mišiniu. Dėl ypatingos naujos filtravimo technologijos balionai užpildomi  ypač švariu oru, bei greitai. Siūlome kokybiškiausią balionų pildymą Lietuvoje. Balionai pildomi iki 300 BAR.

ĮRANGOS APTARNAVIMAS

.

Teikiame greitą ir kokybišką įrangos aptarnavimą. Remontuojame įvairią nardymo bei žūklės įrangą, kostiumus, nardymo kompiuterius ir kt.

Kiekvienam narui būtina žinoti, kad įrangos priežiūra ir tvarkymas yra labai svarbu. Tai sužinote jau ir pirmųjų nardymo kursų metu. Kasmetinę patikrą ir apžiūrą rekomenduoja ir patys įrangos gamintojai, kai kurie gamintojai kasmetinį įrangos tikrinimą nurodo kaip būtiną. Hidrostatinė balionų patikra yra privaloma kas 5 – erius metus, o profilaktinė apžiūra rekomenduojama kas metus. Be patikros atžymos balionai negali būti pildomi ir naudojami. Svarbu žinoti tai, kad ne visuomet galite pamatyti atsiradusių defektų ar įrangos užterštumo išoriškai, todėl profesionali įrangos priežiūra yra būtina. Juk įranga yra tai, kuo po vandeniu turime ypač pasitikėti, nuo to priklauso jūsų sveikata.

SVARBU! Nebandykite įrangos ardyti, plauti ar taisyti patys, patikėkite tai profesionalui.

PAŽINTINIS NĖRIMAS

.

Pažintinis nėrimas – galimybė savo akimis išvysti povandeninio pasaulio grožį, susipažinti su jo flora ir fauna, bei patirti teigiamai ekstremalių įspūdžių, kurie Jūsų atmintyje išliks tikrai ilgam. Pažintinis nėrimas susideda iš trumpo teorijos kurso, kurio metu Jūs gausite pirminę informaciją apie nardymą ir 30 – 40 minučių nėrimo. Nėrimo metu nersite kartu su nardymo instruktoriumi, kuris padės Jums jaukiai jaustis po vandeniu.

“Diugonis” pavieniams asmenims, asmenų grupėms ar įmonių kolektyvams organizuoja pažintinius nėrimus įvairiuose Lietuvos vandens telkiniuose (ežeruose, užtvankose, tvenkiniuose, upėse). Pažintinis nėrimas gali būti puiki dovana draugui, kolegai, mylimam žmogui ar įmonės organizuojamo kolektyvo susibūrimo programos dalimi.

CONTACTS

E – SHOP

DIVING TRIPS

.

“DIUGONIS”

J. Matulaičio g. 7 – 38,

Vilnius LT – 05111,

info@scubadiving.lt

Tel.: +370 52 407015

Mob.: +370 670 32272

.

“DIUGONIS”

Dubysos g. 21,

Klaipėda LT – 93232,

klaipeda@scubadiving.lt

Tel.: +370 46 237118

Mob.: +370 606 92693